PT TRANS

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY


Niezawodność, bezpieczeństwo, zaufanie


O nas

Działamy na rynku przewozów ciężarowych od 2004 roku. Specjalizujemy się w transporcie intermodalnym. Z pasją wykonujemy każde powierzone zlecenie, zgodnie z partnerskimi zasadami współpracy, dzięki czemu cieszymy się dużym zaufaniem Klientów. Wieloletnie doświadczenie, światowe standardy oraz szerokie zastosowanie bardzo dobrego zaplecza technicznego floty gwarantuje, że jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem Klienta związany z transportem drogowym na terenie całej Europy – obsługujemy największe terminale w Europie zachodniej głównie Niemcy, Holandia, Luksemburg.

iphone

Dlaczego warto wybrać nas?


Szybkość

Nieustanny rozwój naszej firmy oraz ciągła modernizacja własnej floty pozwala na szybki, bezpieczny i profesjonalny transport. Wszystkie samochody są wyposażone w nowoczesny system monitorujący GPS, dzięki któremu każde zlecenie transportowe realizujemy na czas.


Nowoczesna flota

W naszej flocie znajduje się kilkadziesiąt najnowocześniejszych samochodów ciężarowych renomowanych marek takich jak Scania, Mercedes, Volvo oraz DAF. Posiadamy również szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego typu transportu.


Profesjonalizm

Usługi świadczymy w oparciu o współpracę z rzetelnymi firmami spedycyjnymi. Biznesowe partnerstwo budujemy w oparciu o atrakcyjne warunki współpracy i wysoką jakość obsługi przewoźników. PT Trans to kompetentny zespół profesjonalistów i sprawdzonych kierowców.


Pracuj u godnego zaufania pracodawcy

Nasza firma szybko oraz stale się rozwija, dlatego cały czas poszukujemy pracowników.

Tabor

W naszej flocie posiadamy kilkadziesiąt samochodów takich marek jak Volvo, Scania, DAF, Renault, Mercedes.Kontakt

Masz pytania lub jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami!Kontakt